Start      Cennik     Abc pracodawcy     Kontakt

Szkolenia bhp

Strona główna: szkolenia bhp

Start

Zapraszamy do korzystania z usług profesjonalnego BHP dla branży beauty.

Szkolenie wstępne (instruktaż ogólny i stanowiskowy) Instruktaż ogólny przechodzą wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy, a także studenci odbywający praktyki studenckie oraz uczniowie szkół zawodowych odbywający praktyczną naukę zawodu w zakładach pracy – przed dopuszczeniem do wykonywania pracy.

 

Szkolenia okresowe

  1. nie rzadziej niż raz na 3 lata – na stanowiskach robotniczych, natomiast na stanowiskach, na których występują prace szczególnie niebezpieczne nie rzadziej niż raz w roku
  2. nie rzadziej niż raz na 5 lat – osoby będące pracodawcami, osoby kierujące pracownikami oraz pracownicy pracujący na stanowiskach, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe i uciążliwe w środowisku pracy
  3. nie rzadziej niż raz na 6 lat – pracownicy administracyjno-biurowi

 

Kontrola stanu BHP / szkolenie z korektą po kontroli SANEPIDu

Przygotowujemy zakład pracy pod kątem kontroli SANEPID. Sprawdzamy ogólną czystość i wiedzę personelu, zostawiamy instrukcje oraz korygujemy działania całego zakładu w kierunku higienicznej i sterylnej pracy na stanowiskach pracy. Zaglądamy wszędzie tam, gdzie nas zaprosisz. Doradzimy z przestrzenia kuchni/WC i pomieszczeń gospodarczych, wesprzemy przy urządzaniu szatni oraz gabinetów zabiegowych. Zostawiamy instrukcje oraz ABC pracodawcy.

 

Przygotowanie ciągu technologicznego pod autoklaw

Planujesz własny autoklaw? Zapraszamy do współpracy! Pełne wsparcie w przygotowywaniu przestrzeni ciągu technologicznego, nauka poszukiwania przepisów, wsparcie merytoryczne przy planowaniu projektu, doradztwo w zakresie walidacji procesów, wzorce dokumentacji, nauka podstawowych pojęć, procedury w procesie dekontaminacji.

Oferta także dla osób posiadających już własny autoklaw, ale potrzebująca małego wsparcia i konsultacji wyjaśniających problematykę dekontaminacji narzędzi.

 

tel: 518 663 271

mail: biuro@obslugaspa.pl

Cennik

NAZWA SZKOLENIACZAS TRWANIACENA za 1 osobę
INSRUKTAŻ OGÓLNY3 GODZ.OD 50 PLN
INSTRUKTAŻ STANOWISKOWYDO 8 GODZ.[3]OD 40 PLN

Abc pracodawcy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Teczki ABC, to zbiór najważniejszych informacji, które winien przestrzegać właściciel zakładu beauty. Teczka zawiera podstawowe informacje do uzupełnienia, wzorce protokołów a także przykładowe dokumenty dla pracowników.

Czy wiesz, że....powinieneś mieć łatwo dostępny segregator z informacjami dla pracowników:

  • karty charakterystyki
  • procedury higieny dla zakładu pracy
  • aktualne przeglądy kominowe
  • procedury w razie wypadku, pożaru i pierwszej pomocy...

.... oraz wiele innych które są niezbędne przy kontroli PIP, straży pożarnej bądź sanepidu

Czy sprawdzałeś datę ważności na gaśnicy? A jeśli jest po terminie czy była kontrolowana przez specjalistę?  gdzie ona stoi? czy jest oznakowanie na wysokości oczu?

Te i wiele innych przydatnych informacji znajdziesz w Teczce pracodawcy..

Zamów dla siebie, czuj się bezpieczny i odpowiedzialny.

 

Kontakt

ObsługaSPA.pl

 

obsługaSPA.pl  sp. z o.o.

Gdańsk Wrzeszcz 80-437
Wajdeloty 2/1

NIP 5842780188

tel: 518 663 271

tel: 728 224 638
mail: biuro@obslugaspa.pl