BHP
Sanepid

Zakażenia występują na całym świecie we wszystkich salonach beauty z różną częstotliwością. Niemożliwe jest całkowite ich wyeliminowanie, jednak dążenie do ograniczenia ich liczby należy do podstawowych etycznych i zawodowych obowiązków kierownictwa i personelu salonów beauty.

Podstawą ograniczania zakażeń w salonie beauty jest stałe podnoszenie skuteczności szeroko pojętej higieny zakładu pracy oraz szkolenie personelu. Postępowanie takie eliminuje ogniwa zakażenia w łańcuchu epidemicznym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy szkolenia BHP, ocenę ryzyka zawodowego na wybrane stanowisko pracy, konsultacje higieniczne (audyt) przed lub po kontroli sanepidu, gotowe procedury sanitarne oraz inne ważne dokumenty.

 • Sanepid, jak przygotować się do kontroli

  Jedna z naszych usług jakie świadczymy jest przygotowanie zakładu pracy pod kątem kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej. [...]

  Czytaj dalej…

  więcej

  BHP w salonie beauty

  Świat drobnoustrojów jest dynamiczny i ciągle się zmienia. Zadaniem właściciela zakładu i personelu branży beauty jest stałe monitorowanie postępów nauki, [...]

  Czytaj dalej…

  więcej