HiTech FALE RADIO FREQUENCY RF

Specjalistyczne szkolenie oparte na wiedzy i doświadczeniu trenera. Warsztaty obejmują teorię oraz wykonanie praktyczne na modelkach. Zabiegi wykonujemy na różnych partiach ciała i budowie ciała modelek.

Efekt liftingu jest porównywalny do tego, który można osiągnąć, poddając się operacji plastycznej z tym, że zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Bardzo aktywnie działa na redukcję cellulitu. Termolifting- kuracja stymuluje produkcję kolagenu, podgrzewając, co skutkuje ich natychmiastowym skróceniem

Każdy kursant otrzymuje materiały edukacyjne oraz wsparcie merytoryczne po ukończeniu zajęć, certyfikat, zaświadczenie wg wzoru MEN z kształcenia ustawicznego, dodatkowo zajęcia poprowadzone są na najwyższym poziomie przez nauczycieli i trenerów praktyków. Oferujemy pracę na nowoczesnej i różnorodnej aparaturze oraz rodzinną atmosferę zajęć.

Kurs adresowany jest do studentów i słuchaczy kierunków kosmetycznych i fryzjerskich, terapeutów i masażystów SPA, a także do menedżerów branży wellness i spa.

Program:

*Wymagania sanitarne dla stanowiska sterylizacji, higiena gabinetu,
*Definicja, rodzaje urządzeń,
*Wpływ prądów na organizm człowieka,
*Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu,
*Analiza stanu skóry,
*Ocena potrzeb klienta,
*Karta zdrowia, wywiad z klientem,
*Planowanie pojedynczego zabiegu, planowanie terapii,
*Budowanie cennika usług,
*Parametry zabiegowe,
*Techniki wykonania zabiegu na twarz,
*Techniki wykonania zabiegu na ciało,
*Powikłania i błędy w wykonaniu zabiegu,
*Zalecenia po zabiegu,
*Zajęcia praktyczne na modelkach

 

Możliwość pracy na urządzeniu klienta (wg ustaleń). Wspieramy w odczytaniu zagranicznej instrukcji obsługi i zaplanowaniu cennika zabiegowego.

8h 850zł

16h 1700zł

850 zł