Zakładam
Salon kosmetyczny

Gratulacje! Postanowiłaś zostać kosmetyczką i tworzyć własną markę.

To zawód z perspektywami. Zadaniem kosmetyczki jest prowadzenie zabiegów, które mają na celu pielęgnację, upiększanie, a także leczenie dolegliwości skóry. Oprócz wykonywania zabiegów osoby wykonujące ten zawód udzielają również porad kosmetycznych, a także stosowania preparatów kosmetycznych odpowiednich dla rodzaju skóry. Jeśli czujesz się w tym dobra to ten zawód jest dla Ciebie.

Zakładam
Salon podologiczny

Gratulacje! Podjęłaś decyzje o załóżeniu swojego gabinetu. Zabiegi podologii leczniczo-kosmetycznej mają za zadanie przywrócić stopom ich naturalny, estetyczny wygląd. To dziedzina, która zajmuje się także problemami dermatologicznymi jak grzybica czy nadmierna potliwość stóp. Popękane pięty, grzybica paznokci, wrastające paznokcie, modzele i odciski – szpecą nasze stopy i sprawiają, że wstydzimy się założyć odkryte buty.

Zakładam
Salon fryzjerski

Gratulacje! Postanowiliście zostać fryzjerem i pracować na własne nazwisko. Społeczeństwo coraz bardziej dba o higienę i zwraca uwagę na to, czy fryzjer lub barber mają dobre opinie oraz są odpowiednio kwalifikowani. Oznacza to, że warto się kształcić nie tylko w kierunku fryzjerstwa damskiego, ale też męskiego. Fryzjerstwo wymaga bowiem nie tylko ciężkiej pracy na co dzień, ale także, a może przede wszystkim ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz śledzenia światowych trendów.

Zakładam
Studio makijażu

Gratulacje! Podjęłaś decyzje o zostaniu wizażystką. O profesjonalną wizażystkę wiele branż zabiega na rynku pracy. Jej zajęcia nie ograniczają się do zrobienia makijażu, ale obejmują również pielęgnację skóry twarzy, ust, brwi, rzęs. Dobra wizażystka: zna tajniki makijażu, dopasowuje go do okazji, typu urody, dobiera kosmetyki do rodzaju cery, robi analizę kolorystyczną, śledzi trendy, ma duże rozeznanie w branży kosmetycznej, potrafi makijażem zatuszować niedoskonałości urody i podkreślić jej atuty.

Zakładam
Studio tatuażu

Gratulacje! Podjęłaś decyzje o załóżeniu swojego studia tatuażu. Wykonywanie zawodu tatuatora nie wymaga ukończenia żadnego kierunku czy kursu, choć te ostatnie mogą okazać się pomocne. Osoba zainteresowana pracą tatuażysty musi przede wszystkim posiadać zdolności artystyczne, które umożliwią wykonanie rysunku na konkretne zamówienie, zmodyfikowanie projektu klienta oraz oczywiście naniesienie go na skórę i wykonanie tatuażu.

Chcę zostać
Mobilną kosmetyczką

Gratulacje! Podjęłaś decyzje o zostaniu mobilną kosmetyczką. Powiększa się skala kobiet aktywnych zawodowo i towarzysko. Chcą być atrakcyjne i zadbane. Ich dzień pracy wydłuża się, są zajęte opieką nad dziećmi, prowadzą własne biznesy. Nie mają czasu na zabiegi w salonie. Szukają sposobów na wykrojenie wolnego czasu popołudniami, wieczorami lub w dni wolne od pracy. Zyskując na czasie zamawiając do domu mobilną kosmetyczkę. Ten rodzaj zawodu cieszy się dużym powodzeniem.